Ekstrakt Studio autorem wizualnej oprawy wydarzenia "Jimek i Goście"

Ruszyła komunikacja, a zarazem sprzedaż biletów na wydarzenie w ramach projektu "Going. - Miasto Muzyka".

Ekstrakt Studio (grupa Cut The Mustard) jest autorem wizualnej oprawy wydarzenia "Jimek i Goście: Historia polskiego hip-hopu". Ruszyła komunikacja, a tym samym sprzedaż biletów na wydarzenie w ramach projektu "Going. – Miasto Muzyka". Autorem oprawy wizualnej wydarzenia, w tym głównego plakatu promocyjnego, jest studio komunikacji wizualnej Ekstrakt. Na przyszłorocznym (12 czerwca 2022 r.) koncercie, który odbędzie się na lotnisku Bemowo w Warszawie wystąpi wraz z Jimkiem aż 20 twórców polskiej sceny hip-hopowej, a towarzyszyć im będzie 70-osobowa orkiestra symfoniczna.

– W naszej koncepcji wyszliśmy od zaprojektowania charakterystycznego znaku artysty, który w założeniu dostosowuje swoją formę w zależności od formatu. W połączeniu z wizualizacją bloku, nawiązującą do stylistyki teledysków hip-hopowych z lat 90., stworzyliśmy wyróżniający się wizualnie plakat, który jest punktem wyjścia dla całej identyfikacji wydarzenia – mówi Marcin Strzałkowski, CEO Ekstrakt Studio. – We współpracy z fotografką londyńskiej sceny muzycznej Karoliną Wielochą stworzyliśmy alternatywny plakat bazujący na wizerunku Jimka w anturażu blokowiska z lat 90. – dodaje Strzałkowski.

Jimek to artystyczny pseudonim Radzimira Dębskiego - kompozytora muzyki filmowej i rozrywkowej oraz producenta muzycznego, syna skrzypka jazzowego i kompozytora Krzesimira Dębskiego.

Z podsumowaniem roku 2021 w aplikacji Going można zapoznać się tutaj.

Katarzyna Kacprzak 649 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.