Joanna Augustyniak strategic project directorem w V&P

Obejmie nadzór nad wszystkimi zespołami pracującymi dla jednego z kluczowych klientów agencji - Volkswagen Financial Services.

Joanna Augustyniak awansowała na nowo utworzone stanowisko strategic project directora w agencji V&P. W ramach nowych obowiązków obejmie nadzór nad wszystkimi zespołami pracującymi dla jednego z kluczowych klientów agencji – Volkswagen Financial Services. Do jej zadań należeć będzie liderowanie zespołowi składającemu się z przedstawicieli działów: client service, digital oraz social media.

Do tej pory Augustyniak z ramienia działu strategii przygotowywała projekty związane ze strategią marek Volkswagen Financial Services, kampanie wizerunkowe, sprzedażowe i edukacyjne, działania lead nurturing, a także nadzorowała działania social mediowe – tworzenie strategii obecności i budowy kontentu.

Joanna Augustyniak pracuje w marketingu od ponad dziewięciu lat. Do zespołu V&P dołączyła w 2020 r., obejmując stanowisko senior strategy plannera dla marek Volkswagen Financial Services. Wcześniej zdobywała doświadczenie m.in. jako brand manager marki Semilac czy head działu digital & e-commerce w Nivei.

Maciej Florek 2357 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.