Top Radia 357 z 46. piętra wieżowca Warsaw Unit

Do audycji, która zostanie wyemitowana 1 stycznia 2022 r., zaproszeni zostaną liderzy programu poleceń radia przygotowanego wspólnie z serwisem Patronite.

Audycja Top Radia 357 - zestawienie najważniejszych utworów wszech czasów, wyłonionych w trwającym do 28 grudnia br. głosowaniu online - zostanie nadana 1 stycznia 2022 r. Pierwszą setkę utworów zaprezentują tego dnia między godzinami 9:00 a 21:00 Marcin Łukawski, Marek Niedźwiecki i Piotr Stelmach. Finałowe 4 godziny audycji nadane zostaną ze szklanego tarasu Skyfall, zlokalizowanego na 46. piętrze wieżowca Warsaw Unit przy rondzie Dmowskiego na warszawskiej Woli. Audycję zrealizowano przy wsparciu mecenasa - marki Lexus, oraz partnera - banku Santander.

Osobisty udział w audycji będzie nagrodą dla liderów programu “357? Mogę polecić” przygotowanego wspólnie z serwisem Patronite. Pierwsza dziesiątka najaktywniejszych polecających zostanie zaproszona do osobistego udziału w audycji Top Radia 357, a każdy lider będzie mógł zaprosić jedną z osób, które z jego polecenia zostały patronami stacji na platformie Patronite.pl.

Radio 357 ogłosiło też, że wideo do świątecznej piosenki “Karp to skarb” w wykonaniu dziennikarzy Radia 357 ma już ponad 180 tys. wyświetleń na YouTube i Facebooku. Wśród propozycji w świątecznej ramówce radia są: 24 grudnia - emitowana raz w roku audycja Piotra Kaczkowskiego “Piosenki do ubierania pewnego drzewka” oraz wigilijne spotkanie z Kubą Strzyczkowskim, a w drugi dzień świąt nietypowe, niedzielne wydanie “Listy piosenek” z Marcinem Łukawskim. 

Paweł Piasecki 932 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.