"Gazeta Wyborcza" i "NYT" z magazynem "Turning Points"

W magazynie ukazującym się wraz z "Gazetą Wyborczą" 27 grudnia m.in. teksty Noama Chomsky'ego i Isabel Allende, a także podsumowanie odchodzącego roku oczami fotoreporterów dziennika "New York Times".

O najważniejszych wydarzeniach minionego roku i prognozach na kolejne lata można poczytać w specjalnym magazynie "Turning Points", który ukazuje się w poniedziałek 27 grudnia razem z "Gazetą Wyborczą". Wydanie powstało we współpracy z redakcją "New York Timesa". Analizom, prognozom i esejom ważnych współczesnych pisarzy i myślicieli towarzyszy zdjęciowe podsumowanie odchodzącego roku w obiektywie fotoreporterów "New York Timesa".

W noworocznym magazynie "Turning Points" znajdą się m.in: esej laureata Bookera, francusko-senegalskiego pisarza Davida Diopa o kryzysie migracyjnym ("Weżmy zasadę Kanta na serio"), tekst "Kto teraz będzie rządzić światem" Marka Leonarda i Ivona Krasteva (część raportu przygotowanego przez think tank ECFR) oraz rozmowy o anarchizmie z amerykańskim językoznawcą, filozofem i działaczem społecznym Noamem Chomskym, chilijską pisarką Isabel Allende ("Kawałek po kawałeczku rozmontujemy patriarchat") i rosyjskim pisarzem Dmitrijem Głuchowskim ("Jaka będzie Rosja po Putinie").

Magazyn "Turning Points" w cenie 7,99 zł dostępny będzie w kioskach oraz punktach sprzedaży prasy 27 grudnia br. razem z poniedziałkowym numerem „Gazety Wyborczej". Treści dostępne są także w wersji cyfrowej na Wyborcza.pl.

Przewidziano kampanię promocyjną w telewizji TVN24, radiu i internecie oraz działania autopromocyjne w kanałach wydawcy. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu „Gazety Wyborczej”

Paweł Piasecki 895 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.