Julian Dworak złożył rezygnację z funkcji dyrektora KPR

Decyzja o zakończeniu działalności Klubu Producentów Reklamowych w obecnej formule do końca pierwszego kwartału 2022 r.

17 grudnia 2021 r. odbyło się zebranie członków Klubu Producentów Reklamowych. Członkowie zatwierdzili sprawozdanie z działalności zarządu i dyrektora KPR w mijającym roku oraz podjęli dwie kluczowe decyzje dotyczące przyszłości KPR.

Pierwsza to kierunkowa decyzja o wygaszeniu działalności klubu w strukturach SAR do końca pierwszego kwartału 2022 r. Druga to powołanie nowego zarządu tymczasowego, którego głównym zadaniem będzie przeprowadzenie tego procesu wspólnie z SAR, ustalenie nowej formuły współpracy środowiska producentów z SAR oraz zarządzanie wszystkimi bieżącymi projektami klubu. W skład zarządu tymczasowego KPR weszli Jarosław Gajewski, executive producer, Lemon; Franciszek Rogala, co-owner, Graffiti Film; Michał Sitek, partner/executive producer, Lucky Luciano.

Julian Dworak, dyrektor KPR w latach 2018-2021, złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Rezygnacja została przyjęta z dniem 31 grudnia 2021. Członkowie nie powołali nowego dyrektora klubu. Julian Dworak nadal będzie współpracował z Klubem, jego zadaniem będzie przygotowanie raportu z czterech lat działalności KPR.

- Zachęciłem producentów do opracowania tego raportu, bo uważam, że niezależnie od tego, w którą stronę pójdą dalsze działania branżowe, należy zadbać o to, co już udało się osiągnąć. Chciałbym, żeby raport zebrał wiedzę dotyczącą zarówno naszych osiągnięć, jak i popełnionych błędów i w ten sposób służył tym, którzy podejmą się dalszej pracy na rzecz środowiska - powiedział Julian Dworak.

Raport ma zostać przygotowany do 28 lutego 2022.

Katarzyna Kacprzak 668 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.