"Green Planet" Davida Attenborough z promocją w londyńskim metrze [wideo]

Stacja Green Park przeistoczyła się w Green Planet.

W celu promowania najnowszego serialu Sir Davida Attenborough stacja telewizyjna BBC, znana z wielu innowacyjnych kampanii OOH, przejęła stację londyńskiego metra Green Park, przemianowując ją na Green Planet. Kampania "Welcome to Their World", przygotowana in-house przez BBC Creative, wykorzystuje przestrzenie reklamowe na całej linii metra Victoria, w tym dwa ekrany cyfrowe pokazujące zwiastun serialu.

Pięcioodcinkowy serial o życiu roślin, którego narratorem jest słynny brytyjski popularyzator wiedzy przyrodniczej, miał premierę w BBC One w niedzielę 9 stycznia. Wykorzystuje m.in. technikę "timelapse" (pozwalającą zarejestrować duży upływ czasu w bardzo skondensowanej formie), a także zdjęcia wykonane za pomocą specjalnie zaprojektowanego mikroskopu.

Paweł Piasecki 947 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.