Treści National Geographic w Onecie

To efekt porozumienia Ringier Axel Springer Polska i The Walt Disney Company.

Portal Onet udostępni wybrane treści wideo z programów oferowanych na trzech kanałach National Geographic. Wśród nich znajdą się fragmenty popularnych dokumentów, takich jak "Katastrofa w przestworzach" czy "Przedziwna planeta Ziemia". To efekt porozumienia Ringier Axel Springer Polska (RASP), wydawcy Onetu, i The Walt Disney Company, właściciela marki National Geographic.

– Współpraca z kanałem National Geographic zdecydowanie wzmacnia ofertę dla naszych czytelników i widzów. Jakościowe materiały wideo z każdego zakątka świata, wykonane – co w wypadku National Geographic jest standardem – w doskonałej jakości, to coś, co każdy wydawca chciałby widzieć na swoim portalu – mówi Michał Pietniczka, dyrektor ds. partnerstw w RASP.

– W dzisiejszym świecie, gdzie skondensowana pigułka informacyjna często zastępuje rozbudowane artykuły i filmy, chcemy dawać widzom Onetu możliwość sprawdzenia najlepszych produkcji National Geographic w postaci krótkich, jakościowych historii, by w dalszej kolejności zaprosić ich do oglądania pełnych treści w serwisach wideo na żądanie i na kanałach z naszego portfolio – wyjaśnia Edyta Pytlewska-Mele, general manager networks w The Walt Disney Company, właściciela marki National Geographic.

Maciej Burlikowski 1754 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.