Dizi dołącza do kolejnych sieci kablowych

Kanał Dizi z tureckimi serialami - najnowsza stacja w portfolio Grupy Kino Polska TV - dołączył do oferty kolejnych operatorów kablowych w Polsce, zwiększając swój zasięg do ok. 2,3 mln abonentów.

W ostatnim czasie Dizi dołączyło do ofert sieci kablowych Asta-Net, TK Chopin, Promax, Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Beskid Media i Telsat.TV oraz kilku mniejszych sieci. Dodatkowo od niedawna kanał jest dostępny dla wszystkich abonentów usług WP Pilot oraz VOD.PL w ramach oferty OTT.

Ponadto kanał Dizi jest dostępny w ofertach największych sieci kablowych w Polsce: UPC (Pakiet Select), Vectra (Pakiet Złoty) i Multimedia Polska (Pakiet MaxBox).

Dizi to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał emituje zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały i jest nadawany 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, w jakości HD.

Piotr Machul 370 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.