Rusza Onet Premium

Nowa usługa zapewnia pełny dostęp do treści z serwisów premium takich marek, jak: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Auto Świat, Komputer Świat, a w przyszłości także treści przygotowywanych przez redakcję Onet.pl.

Rusza Onet Premium: pakiet płatnych serwisów w jednej cenie, w jednym miejscu, bez reklam. Nowa usługa, która została udostępniona w aplikacji Onetu użytkownikom systemu iOS, zapewnia pełny dostęp do treści z serwisów premium takich marek, jak: Newsweek, Forbes,Forbes Women, Przegląd Sportowy, Auto Świat, Komputer Świat. W przyszłości - także ekskluzywnych treści przygotowywanych przez redakcję Onet.pl.

– To wyjątkowa oferta na polskim rynku stworzona dla odbiorców, którzy chcą mieć w jednym miejscu dostęp do płatnych treści bez reklam. Onet Premium będzie w przyszłości rozwijany i rozbudowywany o nowe funkcje tak, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych użytkowników – mówi Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający treści płatnych w Ringier Axel Springer Polska.

Wszyscy użytkownicy aplikacji Onetu otrzymują dostęp do 10 artykułów premium miesięcznie bez opłat, a po wykupieniu pakietu Onet Premium, subskrybenci zyskują swobodny dostęp do wywiadów, reportaży, felietonów, rankingów, raportów, podcastów, testów i poradników. Dzięki nowej usłudze można przeglądać tygodniki, miesięczniki i wydania specjalne oraz korzystać z bogatego archiwum e-wydań. Wśród propozycji, pojawią się także treści z magazynu podróżniczo-literackiego „Kontynenty” przygotowane specjalnie dla abonentów Onet Premium.

Wybrane treści dostępne w Onet Premium będą się pojawiać także w wersji do słuchania.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.