Daria Zielaskiewicz nową dyrektorką marki Seat w Polsce

Dotychczasowy szef tej marki Michał Szaniecki wyjechał do Australii, gdzie będzie dyrektorem marki Volkswagen.

Daria Zielaskiewicz została nową dyrektorką marek Seat i Cupra w Volkswagen Group Polska (VGP). Zastąpiła Michała Szanieckiego, który wyjechał do Australii.

Zielaskiewicz związana jest z VGP od 12 lat. W 2009 r. rozpoczęła pracę w Kulczyk Tradex na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży flotowej w multimarkowym dziale sprzedaży flotowej. Dwa lata później objęła stanowisko koordynatora back office dla sprzedaży flotowej, a następnie dyrektora marketingu w marce Volkswagen Samochody Dostawcze. W 2016 r. przeszła do Volkswagen Financial Services, gdzie była odpowiedzialna za obszar marketingu i brand management.

Michał Szaniecki przez blisko sześć lat pracował jako dyrektor marketingu Volkswagen, a następnie dyrektor marek Seat i Cupra. Przez najbliższe trzy lata będzie pracował jako dyrektor marki Volkswagen w Zetland i Chullora w Australii.

Maciej Burlikowski 1717 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.