Trzeci sezon "Kontroli" w Playerze 10 lutego

Produkcja jako pierwszy polski serial zasili również bibliotekę Discovery+.

10 lutego br. w serwisie streamingowym Player będzie miał premierę trzeci sezon serialu pt. “Kontrola” w reżyserii Nataszy Parzymies.

W głównych rolach występują: Adrianna Chlebicka (Natalia), Ewelina Pankowska (Majka), Jakub Sielski (Kuba), Joanna Połeć (Wera), Anu Czerwiński (Franek), Anna Krotoska (matka Natalii). Gościnnie pojawią się również Dorota Stalińska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak, Irena Melcer, Agata Różycka oraz Ralph Kaminski. Za scenariusz i reżyserię „Kontroli” odpowiada Natasza Parzymies, a realizuje Natalia Grzegorzek z Koskino. Producentem ze strony TVN i Player.pl jest Marta Pasławska. Za zdjęcia odpowiada Filip Pasternak.

Serial okazał się międzynarodowym hitem - trafił m.in. do Brazylii, Indii, Stanów Zjednoczonych i Chin.

Trzecia seria ma sześć odcinków, w każdy czwartek emitowane będą dwa. Serial jako pierwszy polski projekt trafi do biblioteki serwisu streamingowego Discovery+ (grupa Discovery jest właścicielem TVN).

Maciej Burlikowski 1716 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.