Jan Mróz dyrektorem komunikacji i public affairs TVN

Wcześniej pracował jako reporter TVN24, ostatnio w agencji SEC Newgate CEE. Był też rzecznikiem prasowym kilku instytucji.

Jan Mróz został dyrektorem pionu komunikacji i public affairs TVN Grupa Discovery. Będzie odpowiedzialny za koordynację działań związanych z komunikacją korporacyjną oraz public affairs. W strukturach Discovery będzie raportował do Espena Skolanda, SVP communications EMEA.

Mróz pracował już w TVN – w latach 2007-2012 jako reporter TVN24. Ostatnio w agencji SEC Newgate CEE, gdzie pełnił funkcję szefa zespołu public affairs. W przeszłości pracował m.in. jako rzecznik prasowy w administracji publicznej, dyrektor komunikacji Wiosny Biedronia, dyrektor biura prasowego Lewicy oraz dyrektor komunikacji Instytutu Myśli Demokratycznej.

TVN Grupa Discovery integruje i poszerza kompetencje w ramach jednego pionu komunikacji i public affairs. Pion, którym od 1 lutego pokieruje Jan Mróz będzie odpowiadać i za zewnętrzną komunikację korporacyjną oraz public affairs, i za koordynację tych obszarów z komunikacją wewnętrzną nadzorowaną przez Rafała Mikołajczyka, który od września 2021 r. pełni funkcję dyrektora ds. komunikacji wewnętrznej, a także CSR. Stanowisko dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej pełni natomiast niezmiennie Katarzyna Issat.

Maciej Burlikowski 1717 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.