Disney+ wystartuje w Polsce latem br.

Równocześnie pojawi się też w 41 innych krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Informację o debiucie potwierdziło biuro koncernu.

Disney+, platforma streamingowa The Walt Disney Company, wystartuje tego lata – prawdopodobnie w sierpniu – w 42 krajach i 11 terytoriach. Wśród nowych krajów znajdą się m.in. Polska, Afryka Południowa, Turcja i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Informację o stracie platformy na naszym rynku potwierdziło polskie biuro koncernu Disneya.

Disney+ jest obecnie dostępny w 18 krajach regionu EMEA – głównie w Europie Zachodniej i Północnej.

Disney+ to usługa streamingowa oferująca dostęp do produkcji (filmów i programów) Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic oraz wielu innych. W portfolio ma m.in. „Gwiezdne wojny”. Na wybranych rynkach oferuje także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Dzięki marce Star oferuje dostęp do najświeższych tytułów 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX i Searchlight.

Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution.

Piotr Machul 393 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.