Jan Kozakiewicz nowym ambasadorem Decathlonu

Współpraca z 25-letnim Kozakiewiczem ma pomóc producentowi i dystrybutorowi sprzętu sportowego rozwijać i promować linię produktów dla pływaków.

Jan Kozakiewicz, nowy ambasador marki Decathlon, jest pięciokrotnym mistrzem Polski w pływaniu stylem klasycznym, aktualnym rekordzistą Polski na czterech dystansach i czwartym zawodnikiem Mistrzostw Europy w 2021 r. W ub.r. zadebiutował w Tokio w kadrze olimpijskiej oraz pobił rekord Polski w pływaniu stylem klasycznym na 100 m na basenie 25-metrowym, łamiąc jako pierwszy barierę minuty (uzyskał czas 58 s).

Kozakiewicz będzie trenować w strojach projektowanych przez markę i testować nowe modele, pomagając je ulepszać. Ma także promować produkty Decathlon w swoich kanałach w mediach społecznościowych i uczestniczyć w eventach oraz akcjach CSR marki.

Paweł Piasecki 963 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.