Poszukiwane Diamenty e-commerce!

Tylko do 23 lutego zgłoszenia w konkursie Performance Marketing Diamonds CEE.

Branża e-commerce rozwija się bardzo prężnie, a wraz z nim rośnie znaczenie kampanii performance, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Dlatego już po raz czwarty czekamy na zgłoszenia do konkursu Performance Marketing Diamonds CEE, organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.

Dlaczego to szansa, której nie możesz przegapić?

To międzynarodowe wyzwanie dla wydawców i domów mediowych działających w obszarach performance marketingu i afiliacji. To przede wszystkim szansa na pokazanie swoich działań nie tylko w kraju, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Jeśli prowadzisz kampanie efektywnościowe i afiliacyjne w Polsce lub na rynkach CEE, bazujesz na nowoczesnych technologiach, a efekty prowadzonych działań przewyższają oczekiwania, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Tegoroczna edycja konkursu Performance Marketing Diamonds CEE wyłoni zwycięzców w dwóch głównych kategoriach – Media Publisher of the year oraz Performance technology of the year, a także w 13 kategoriach podstawowych. Nagrodzone zostaną najbardziej efektywne kampanie sprzedażowe, video, kontentowe, SEM, lead generation, mobile, social mediowe, programy afiliacyjne czy influencer marketing. Szczegóły i regulamin (w języku angielskim) tutaj.

Jak i do kiedy się zgłosić?

Na zgłoszenia w języku angielskim czekamy do 23 lutego 2022 roku pod tym linkiem.

Podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 19 maja 2022 r. w Kinguin Esports Lounge w Gdańsku, poznamy najlepszą agencję performance marketingu i najlepszy brand w tym obszarze. Zwycięzcami zostaną firmy posiadające największą liczbę statuetek w kategoriach konkursowych. Dodatkowo kapituła konkursu wybierze laureata Grand Prix, czyli najlepszego z najlepszych.

Wśród laureatów Performance Marketing Diamonds CEE 2021 znalazły się takie firmy jak: SalesTube wraz z Value Media, Bluerank, Tradedoubler, FormUp, CCC, Mullenlowe MediaHub wraz z Decathlon, Cube Group. W 2021 roku największe wyróżnienie Grand Prix odebrał Bluerank.

Dołącz do najlepszych i zgłoś swój projekt teraz! https://performancedaycee.com/pmdiamonds/

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.