T-Mobile z walentynkową kampanią na nośnikach AMS

VMLY&R dostosowała do przestrzeni miejskiej key visual kampanii autorstwa DDB Warszawa.

W walentynkowej kampanii T-Mobile “Teraz miłość ma znaczenie” zakochani mogą publikować w czasie rzeczywistym wyznania miłosne na nośnikach DOOH w czterech miastach Polski: w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu (po jednej lokalizacji w każdym mieście). Na potrzeby kampanii powstał dedykowany landing page, gdzie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, by wziąć udział w akcji.

Od 8 do 14 lutego zakochani mogą zgłaszać wyznania miłosne, a od 12 do 14 lutego będą one pojawiać się na nośnikach digital cityscreen AMS (w weekend w godz. 11-20, a w poniedziałek w godz. 8-21). Życzenia można wybrać z gotowych szablonów (osiem wersji treści życzeń i cztery tła do wyboru), a ich personalizacja polega na dopisaniu imion zakochanych.

– Dobra kreacja i odpowiedni dobór kanałów reklamowych to recepta na stworzenie synergii w działaniu. Tworząc key visual projektu, wzięliśmy pod uwagę nie tylko jego aspekt artystyczny, spójność graficzną z głównym key visualem kampanii, za który odpowiada agencja DDB Warszawa, ale również dostosowaliśmy go do publikacji w przestrzeni miejskiej. Kreacja dzięki temu przyciąga uwagę i angażuje odbiorców – komentuje Michał Brzeczkowski, group account manager z VMLY&R.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.