Sławomir Nowak dyrektorem marketingu w Home.pl

Przez osiem ostatnich lat pełnił funkcję dyrektora marketingu w Grupie Polska Press.

Sławomir Nowak objął stanowisko dyrektora marketingu Home.pl. Jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w marketingu i sprzedaży, do jego głównych zadań będzie należało ujednolicenie i automatyzacja procesów marketingowych w firmie.

Sławomir Nowak przez osiem ostatnich lat pełnił funkcję dyrektora marketingu w Grupie Polska Press. Był tam odpowiedzialny m.in. za reorganizację struktury złożonej z 15 regionalnych oddziałów, projekty monetyzujące użytkowników serwisów internetowych, niestandardowe projekty reklamowe i komercyjne, a także wdrożenie narzędzi analitycznych i metodologii szybkiego skalowania projektów. Zajmował się również opracowaniem i wdrożeniem jednolitej obsługi prawnej oraz RODO dla projektów marketingowych.

Dyrektor marketingu to nowa funkcja w Home.pl. Dotychczas działem kierowała Anna Grzelak, która jako head of marketing będzie odpowiedzialna m.in. za strategię brandingową i wizerunek spółki.

Maciej Florek 2380 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.