Marlena Wieteska dyrektorem marketingu WealthSeed

Będzie odpowiadać za strategię i działania aplikacji mobilnej należącej do Fair Place Finance.

Marlena Wieteska objęła stanowisko dyrektora marketingu WealthSeed, aplikacji mobilnej do inwestowania i zarządzania finansami należącej do Fair Place Finance SA. Będzie odpowiadała za stworzenie strategii marketingowej oraz implementację działań marki, która w br. chce pozyskać 30 tys. klientów indywidualnych.

Wieteska rozpoczynała karierę zawodową w 1998 r. w projekcie handlobank – banku internetowym Banku Handlowego (obecnie Citibank). W latach 2000-2005 była szefową marketingu Raiffeisen Bank Polska, a ostatnio pracowała jako CMO CashDirector SA, operatora platformy Superksięgowa.pl. Ma też m.in. doświadczenie pracy w agencji Gamfi na stanowisku business development directora (rozwiązania grywalizacyjne dla marek). Ma dyplom Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (marketing), ukończyła też studia podyplomowe z psychologii motywacji na Uniwersytecie SWPS.

WealthSeed jest marką Fair Place Finance. Filip Lachowski, CEO spółki, ma doktorat ekonomii uniwersytetu w Oksfordzie i ponad 8 lat doświadczenia zdobytego w firmie doradztwa strategicznego dla instytucji finansowych Oliver Wyman. Wśród założycieli i udziałowców przedsięwzięcia są twórcy mBanku: Sławomir Lachowski i Piotr Gawron. Lachowski jest przewodniczący rady nadzorczej, a Gawron – dyrektorem operacyjnym (COO).

Paweł Piasecki 961 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.