Użytkownicy Pyszne.pl wskazali najlepsze restauracje w Polsce

W trzech kategoriach, w tym w najważniejszej - Restauracja Roku, wygrała łódzka Susharnia.

Mateusz Francew, właściciel łódzkiej Susharni – Restauracji Roku w plebiscycie użytkowników Pyszne.pl
Mateusz Francew, właściciel łódzkiej Susharni – Restauracji Roku w plebiscycie użytkowników Pyszne.pl
Platforma do zamawiania jedzenia z lokali gastronomicznych Pyszne.pl (część grupy Just Eat Takeaway.com) ogłosiła 24 zwycięzców przeprowadzonego po raz siódmy konkursu na najlepszą restaurację w Polsce. Najwięcej głosów użytkowników serwisu i tytuł Restauracji Roku zdobyła łódzka Susharnia. Zwyciężyła ona także w dwóch innych z 27 kategorii konkursowych (najlepszy lokal w województwie i najlepszy lokal z kuchnią azjatycką – Orient Express). Siecią Roku został Pasibus, spółka z siedzibą we Wrocławiu, a za Debiut Roku uznano Scenę Pierogową Grabiszyńska, także z Wrocławia. Tytuł Wege Fenomenu trafił do lokalu Vegab z Krakowa. Wyłoniono również najlepsze restauracje z kuchnią polską, włoską, amerykańską, bliskowschodnią i wegańską

Nowością w tegorocznym głosowaniu było nagrodzenie restauracji najbardziej zaangażowanych w inicjatywy proekologiczne (Komu hummus? z Gliwic) oraz komunikację z użytkownikami w mediach społecznościowych (Social Media Ninja – Ram Ram JI z Gdyni).

Pełna lista zwycięzców dostępna jest na https://www.pyszne.pl/awards/2021/pl/awards.

Paweł Piasecki 929 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.