Justyna Dżbik-Kluge nową współprowadzącą podcast "Meta Rozmowy"

Zastąpi w tej roli Edytę Kowal.

“Rozmowy Facebooka” zmieniają się w “Meta Rozmowy” i zapraszają słuchaczy do śledzenia czwartego sezonu podcastu, którego premiera odbędzie się 1 marca. Gospodarzami najnowszej odsłony programu będą Karol Stryja, jeden z czołowych promotorów podcastów i rewolucji głosowej w Polsce, oraz dziennikarka radiowa i telewizyjna Justyna Dżbik-Kluge, która zastąpi Edytę Kowal.

- Przyznam, że nie mogę sobie już nawet wyobrazić, w jaki sposób byłam w stanie pracować jako dziennikarka bez dostępu do portali internetowych, serwisów informacyjnych, czy mediów społecznościowych. Myślę, że przyszłość technologii będzie kształtowała się podobnie jak teraźniejszość mediów. Telewizyjne kanały tematyczne, radiowe formaty skierowane do konkretnego odbiorcy, specjalistyczne podcasty – media stają się "szyte na miarę". Taka również powinna być technologia – coraz bardziej osobista, indywidualna, odpowiadająca na konkretne potrzeby, adresowana do konkretnych odbiorców – mówi Justyna Dżbik-Kluge.

Karol Stryja i Justyna Dżbik-Kluge
Karol Stryja i Justyna Dżbik-Kluge
Nową współprowadzącą "Meta Rozmowy" usłyszeć i zobaczyć można było dotąd m.in. w Polskim Radiu, Telewizji Polskiej, Radiu Zet i Radiu Kolor. Obecnie Dżbik-Kluge związana jest z Radiem 357, gdzie w każdą niedzielę opowiada o literaturze w audycji “Książki. Lubię to!”.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.