Eskadra w rękach Jakuba Sadeckiego

Sadecki, związany z Eskadrą od 12 lat, był dotychczas wspólnikiem, a przez ostatnie pięć lat pełnił również funkcję prezesa zarządu.

Po 30 latach kreatywnej działalności założyciel Eskadry Mateusz Zmyślony obiera nowy kierunek zawodowy, niezwiązany z reklamą i marketingiem komercyjnym. Stery przejmuje w całości dotychczasowy wspólnik i - od 5 lat - prezes zarządu Jakub Sadecki.

Firma pod jego kierownictwem przeszła trudny dla branży reklamowej okres pandemii, a zdobyte w tym czasie doświadczenia zaowocowały zmianami w strukturze i formie funkcjonowania. – Postanowiłem zostać wolnym artystą i niezależnym doradcą strategicznym, który po latach zasuwania we własnej firmie skupi się teraz wyłącznie na spełnianiu marzeń i czynieniu rzeczy ważnych i – jeśli się uda – może nawet wielkich. Moje drugie dziecko – Eskadrę – zostawiam po 30 latach w zaufanych rękach Kuby i życzę Kubie oraz Eskadrze powodzenia w dojrzałej samodzielności. Zostawiam firmę w dobrej formie, korzystnej sytuacji i z perspektywami – komentuje Zmyślony.

Obszary, w których Mateusz Zmyślony wciąż będzie współpracować z Eskadrą, to kongres Open Eyes Economy oraz działania na rzecz miast i regionów.

Katarzyna Kacprzak 663 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.