Revolut i Kiwi.com łączą siły

Nowi użytkownicy aplikacji Revolut otrzymają zwrot gotówki w wysokości do 90 zł przy następnej rezerwacji na Kiwi.com, a także bezpłatny dostęp do Revolut Premium przez pierwsze trzy miesiące.

Revolut, globalna aplikacja finansowa posiadająca ponad 18 milionów klientów na świecie, w tym w Polsce, którzy dokonują miesięcznie ponad 150 milionów transakcji, nawiązała współpracę z Kiwi.com, wyszukiwarką tanich lotów i podróży.

Kampania została uruchomiona już w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, a od początku lutego jest prowadzona na dziesięciu europejskich rynkach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Rumunii, Czechach, Słowacji, Węgrzech i Portugalii.

Nowi użytkownicy Revolut otrzymają zwrot gotówki w wysokości do 90 zł przy następnej rezerwacji na Kiwi.com, a także bezpłatny dostęp do Revolut Premium przez pierwsze trzy miesiące. Konto Premium oferuje rabaty, priorytetową obsługę klienta oraz wcześniejszy dostęp do nowych innowacyjnych produktów.

Spółkę Kiwi.com z siedzibą w Brnie (Czechy) założyli w 2012 r. Oliver Dlouhý i Jozef Képesi. Obecnie to jedna z wiodących na świecie firm technologicznych w branży turystycznej, której przychody w 2020 r. siegnęły 12 miliardów czeskich koron (niecałe 6 miliardów euro). Algorytm Virtual Interlining Kiwi.com umożliwia użytkownikom łączenie lotów w ramach tradycyjnych oraz tanich linii lotniczych w jeden plan podróży. Każdego dnia w witrynie Kiwi.com przeprowadzanych jest 50 milionów wyszukiwań, a dziennie sprzedaje się ponad 25 tys. miejsc w samolotach.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.