AMS wprowadza Eko Premium Citylight

Za każdy kupiony panel firma zasadzi drzewo.

AMS, firma outdoorowa outdoorowa należąca do grupy Agora, wprowadza do swojej oferty Eko Premium Citylight. Za każdy kupiony panel w imieniu klienta firma zasadzi drzewo. To kolejny ekoprodukt w portfolio AMS. Obecnie na ekoofertę AMS składa się: system wiat przystankowych z zielonymi dachami, sieć słupów solarnych, busbacki oraz zestaw proekologicznych rozwiązań eko Backlight.

Eko Premium Citylight to nośnik reklamowy umieszczony wyłącznie w wiacie przystankowej wyposażonej w zielony dach, który ogranicza stężenie CO₂ w powietrzu. Każda wiata jest bezpieczna dla ptaków – specjalne oznakowanie zapobiega ich kolizjom z przeszklonymi ścianami przystanków. Nośniki wyposażone są w energooszczędne oświetlenie LED, a ekwiwalent energii zużytej do oświetlenia wiat pochodzi z OZE, zgodnie z certyfikatem Eko Premium Tauron.

– Już jedno zasadzone drzewo przyczynia się do redukcji 6 kg CO₂ rocznie. To wraz z innymi czynnikami decyduje o przełomowości nowego produktu – Eko Premium Citylightów. Dotychczasowe doświadczenia AMS jako pioniera w stosowaniu tego typu rozwiązań w Polsce pokazują, że tego właśnie oczekują nasi odbiorcy. Tym bardziej cieszymy się, że możemy zaproponować kolejne ekorozwiązanie wszystkim naszym klientom – mówi Grażyna Gołębiowska, dyrektor marketingu AMS. – Dodatkowo każdy reklamodawca będzie otrzymywał certyfikat, potwierdzający włączenie się w akcję zasadzenia drzew, czyli realizację wartości dodanej towarzyszącej kampanii na Eko Premium Citylightach – dodaje.
Katarzyna Kacprzak 670 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.