Słowa wsparcia dla Ukrainy na ekranach Screen Network

Spot emitowany jest na ekranach w całym kraju - przy najbardziej uczęszczanych drogach, dworcach kolejowych, lotniskach i centrach handlowych. To wspólna akcja redakcji naTemat i Screen Network.

W związku z trwającą wojną na Ukrainie firma reklamy zewnętrznej Screen Network podjęła decyzję o emisji w sieci ekranów cyfrowych, w tym największych w Warszawie, filmu ze słowami wsparcia dla obywateli napadniętego przez Rosję kraju  – „Siostry i bracia, Ukraińcy! Jesteśmy z Wami - Slava Ukrayini!”.

Oficjalne statystyki mówią o 1-1,3 miliona Ukraińców w Polsce. Rzeczywista liczba jest zapewne wyższa. W najbliższych dniach czy tygodniach możemy liczyć się z dużą falą uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy. Przypomnijmy, że prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił ogłosił rozpoczęcie "specjalnej operacji militarnej w Donbasie” 24 lutego o godz. 5 nad ranem czasu warszawskiego.

Screen Network zarządza siecią ponad 20 tysięcy cyfrowych ekranów reklamowych, które docierają do ponad 6 milionów osób dziennie. Spółka regularnie angażuje się w akcje społeczne.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.