HBO Max startuje w Polsce

Równocześnie pojawia się na kolejnych 15 rynkach Europy. Serwis stawia m.in. na nowe seriale europejskie. Nadawca zaplanował promocję cenową dla abonentów.

8 marca, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, startuje HBO Max, platforma streamingowa koncernu WarnerMedia. Zastępuje dotychczasową usługę tego nadawcy – HBO Go. W ofercie HBO Max znajdą się produkcje oferowane m.in. przez Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i Max Original.

Warner Bros. udostępni swoje produkcje już 45 dni po ich premierze kinowej. Wśród hitów kinowych dostępnych w serwisie HBO Max znajdą się m.in.”Matrix Zmartwychwstania”, „Diuna”,”King Richard: Zwycięska rodzina” oraz „Legion Samobójców: The Suicide Squad”.

W ofercie programowej serwisu znajdą się produkcje Max Original, w tym m.in. „Stacja Jedenasta” („Station Eleven”), „Peacemaker”, „Wychowane przez wilki”, „Stworzona do miłości” („Made for Love”) oraz „Życie seksualne studentek” („Sex Lives of College Girls”). Nie zabraknie też europejskich seriali Max Original, a wśród nich: nowa polska produkcja „Odwilż”, hiszpańskie serie „Cała reszta” („Todo Lo Otro”) oraz „Garcia!” i duński serial „Kamikaze”. W ofercie serialowej znajdą się tez nowe produkcje norweskie, węgierskie i rumuńskie.

W Polsce subskrypcja HBO Max ma kosztować 29,99 zł miesięcznie. Dla osób, które zarejestrują się do 31 marca przewidziana jest cena promocyjna 19,99 zł miesięcznie.

Serwis HBO Max jest obecnie dostępny na 46 rynkach w obu Amerykach oraz Europie, a od 8 marca br. liczba ta wzrasta do 61. Dziś HBO Max, oprócz Polski, debiutuje na kolejnych 14 rynkach: w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Holandii, Macedonii Północnej, Mołdawii, Portugalii, Rumunii, Serbii, na Słowacji, w Słowenii i na Węgrzech. Jeszcze w tym roku serwis zostanie uruchomiony w kolejnych sześciu krajach europejskich, w tym w Grecji i Turcji.

Piotr Machul 369 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.