AMS wprowadza nowy cennik

Firma od kwietnia 2022 r. wprowadzi również na rynek nowy model rozliczania kampanii na wybranych nośnikach DOOH.

Od kwietnia br. AMS będzie działać z nowym cennikiem usług oraz zaktualizuje zasady ogólne ekspozycji reklam. Zmiana związana jest z nowymi stawkami cenowymi oraz z wprowadzeniem – po raz pierwszy na rynku digital out-of-home – możliwości rozliczania kampanii w modelu CPM DOOH (cost per mille) w odniesieniu do działań realizowanych na nośnikach Digital Cityscreen. Model rozliczenia znany dotąd z reklam internetowych zostanie zastosowany w odniesieniu do DOOH, co ma zwiększyć elastyczność oferty, szybkość reakcji i adaptację na zmiany.

– Jako lider rynku OOH dostarczamy innowacyjnych rozwiązań, dobrze wpisujących się w dynamicznie zmieniające się potrzeby reklamodawców – mówi Małgorzata Augustyniak, wiceprezes zarządu AMS. – Jednocześnie na ceny naszych produktów ma wpływ szereg czynników zewnętrznych, często nieprzewidywalnych i zmiennych. Należą do nich wzrost inflacji i kosztów operacyjnych, decyzje administracyjne, jak również wielkość popytu, kształtującego naszą politykę cenową. Wszystkie te elementy znalazły odzwierciedlenie w zaktualizowanym cenniku oraz zasadach ogólnych ekspozycji reklam na naszych nośnikach – dodaje.

W 2021 r. AMS wprowadził także trzy ścieżki zakupowe, które będą rozwijane w roku bieżącym: produktową, pakietową oraz cennikową.

Katarzyna Kacprzak 668 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.