Radio RMF24 w nowej odsłonie

Od 28 marca w internetowym radiu informacyjno-muzycznym pojawi się więcej serwisów informacyjnych i weekendowe pasmo na żywo. Stacja ma też nową oprawę dźwiękową i odświeżony format muzyczny.

W marcu internetowe radio informacyjno-muzyczne Radio RMF24 obchodzi pierwszą rocznicę nadawania i wprowadza szereg zmian. W dni powszednie nowe, dodatkowe wydania “Faktów”, wprowadzone w związku z wojną na Ukrainie, pojawią się na stałe w połowie każdej godziny – między 9:30 a 14:30. Serwisy informacyjne będą więc emitowane co pół godziny przez cały dzień – od 5:00 do 19:00.

Nowością jest pasmo weekendowe prowadzone w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 9-14 m.in. przez nową prezenterkę Paulinę Sawicką, która wcześniej związana była m.in. z Radiem Szczecin.

Radio RMF24 ma też nową oprawę dźwiękową – wymieniono wszystkie jingle, a głosem radia został Grzegorz Pawlak, aktor teatralny, dubbingowy oraz lektor. Poszerzona została również baza utworów muzycznych granych w stacji – obok gitarowego popu i pop rocka z domieszką klasyki rocka pojawią się utwory m.in. Igo, Kaśki Sochackiej, George’a Ezry czy Kwiatu Jabłoni.

Zmiany wspiera kampania reklamowa w największych portalach horyzontalnych – na dynamicznie modyfikowanych formatach displayowych zapowiadane są na bieżąco wywiady, rozmowy i tematy, które w ciągu najbliższych minut pojawią się na antenie. Za kreację i planowanie odpowiada dział promocji Grupy RMF.

Paweł Piasecki 963 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.