Wydawnictwo Bauer integruje redakcje lifestyle'owe i rozstaje się z częścią redaktorek

Zintegrowana redakcja lifestyle obejmie miesięczniki "Pani" i "Twój Styl" oraz dwutygodnik "Show". Na jej czele stanie Jacek Szmidt, dotychczasowy redaktor naczelny "Twojego Stylu".

Wydawnictwo Bauer przeprowadziło zmiany w segmencie lifestyle, których celem – jak deklaruje – jest wypracowanie modelu zintegrowanej redakcji. Zintegrowana redakcja lifestyle obejmie miesięczniki “Pani” i “Twój Styl” oraz dwutygodnik “Show”. Na jej czele stanie Jacek Szmidt (na zdjęciu), dotychczasowy redaktor naczelny “Twojego Stylu”, który będzie teraz pełnić także funkcję redaktora naczelnego “Pani” i “Show”. Monika Stukonis, dotychczasowa redaktor naczelna “Pani”, została zastępczynią Jacka Szmidta.

Małgorzata Guss, redaktor naczelna dwutygodnika “Show”, obejmie stanowisko redaktorki naczelnej centralnej redakcji poradnikowej. “W związku z wprowadzaniem nowej struktury wydawnictwa mającej na celu lepszą efektywność pracy i optymalne wykorzystanie kontentu, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, magazyny z segmentu Hobby zostaną zintegrowane z Centralną Redakcją Czasopism Poradnikowych, począwszy od 1 lipca 2022 r.” – napisano w oficjalnym komunikacie do pracowników firmy. W wyniku zmian z końcem czerwca z wydawnictwa odchodzi Małgorzata Zdanewicz, redaktorka naczelna “Mam Ogród”.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.