Koral wystartował z kampanią "25 lat lodów Grand"

Jej twarzą jest Marcelina Zawadzka.

Lody Grand obchodzą w tym roku 25-lecie obecności na polskim rynku. W związku z jubileuszem linii lodów premium Koral przygotował kampanię reklamową, której twarzą będzie Marcelina Zawadzka, prezenterka, aktorka i modelka. Dołącza do bardzo licznego już grona znanych postaci promujących marek, wśród których znaleźli się m.in. Katarzyna Figura, Maryla Rodowicz, Daniel Olbrychski, Beata Kozidrak, Helena Vondrackova, Doda, Natasza Urbańska, Joanna Krupa, Joanna Koroniewska, Maciej Musiał, Zbigniew Wodecki, Damian Kordas, Artur Żmijewski i Ekipa Friza.

Spoty reklamowe lodów Grand z udziałem Zawadzkiej będą emitowane od 1 kwietnia do końca lipca w najpopularniejszych stacjach TV. Przygotowano również intensywne działania w internecie, social mediach, radiu, kinach, w obszarze OOH/DOOH oraz liczne projekty BTL. Ambasadorka będzie promowała linię lodów Grand za pośrednictwem swojego wysokozasięgowego profilu na Instagramie (641 tys. obserwujących).

Tegoroczną, jubileuszową nowością marki jest Grand Pavlova – lody bezowe z bezami i wkręconym sosem truskawkowym w białej czekoladzie (120 ml). Dołączą one do znanych od lat smaków Grand Chocolate i Grand Vanilla.

Za pomysł, kreację i stworzenie spotu reklamowego odpowiada Film Grupa – Wojtek Wojtczak. Koordynację współpracy z ambasadorką w obszarze social media oraz obsługę kampanii digitalowej Koral powierzył obsługującej go od lat agencji Veneo.

Firma założona przez braci Mariana i Józefa Koralów powstała w 1979 roku w Limanowej. W 2014 r,  z okazji 35. jubileuszu firmy, stworzono markę premium Bracia Koral - Lody Jak Dawniej.

(Współpraca: Paweł Piasecki)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.