"Zwierciadło" świętuje 65-lecie

Na okładce jubileuszowego, majowego numeru - Magdalena Cielecka, która świętuje w tym roku swoje 50. urodziny.

W jubileuszowym numerze “Zwierciadło” podkreśla, że solidaryzuje się z walczącą Ukrainą - cały dochód z zakupu e-prenumeraty (10 kolejnych wydań w cenie 20 zł) wydawca przekazuje na pomoc temu krajowi. Do współpracy zaproszono także ukraińskie artystki: Polinę Doroszenko i Maszę Foyę, które wykonały ilustracje do tematu miesiąca oraz wywiadu z Zofią Milską-Wrzosińską. W numerze przedstawiono również dzieła wybitnej ukraińskiej malarki Marii Prymachenko.

Majowe wydanie miesięcznika “Zwierciadło” z Magdaleną Cielecką na okładce ukaże się w nakładzie 140 tys. egzemplarzy, w cenie 9,99 zł (mutacja podstawowa). Pismo będzie dostępne również z dodatkami: kosmetykiem specjalistycznym Shecell, maskami do twarzy Cliv Premium lub książką Wydawnictwa Prószyński.

Wydanie jubileuszowe wsparte jest kampanią reklamową w prasie: tygodniku “Polityka”, miesięczniku “Sens”, portalu Onet, zwierciadlo.pl, na FB i Instagramie “Zwierciadła”. Kampanię przygotował dział promocji wydawnictwa.

Średnia sprzedaż ogółem magazynu “Zwierciadło”w okresie styczeń-grudzień 2021 r. wyniosła 78 954 egzemplarzy (dane: Polskie Badania Czytelnictwa).

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.