Polski Top Radia 357 na antenie 3 maja

Wraz z Marcinem Łukawskim, Markiem Niedźwieckim i Piotr Stelmachem audycję poprowadzi Katarzyna Borowiecka. Głosowanie online potrwa do 28 kwietnia.

43-tysięczna społeczność Patronów ma ułożyć Polski Top Radia 357 – listę najważniejszych polskich utworów wszechczasów, głosując na maksymalnie 57 spośród niemal tysiąca propozycji wytypowanych przez redakcję muzyczną. Każdy Patron może dodatkowo wskazać trzy własne propozycje do głosowania. Ponad 100 piosenek z najwyższą liczbą głosów zostanie wyemitowanych w całości w Radiu 357 w trakcie 12-godzinnej audycji 3 maja br. (od 9:00 do 21:00). Głosowanie na stronie top.radio357.pl trwa do 28 kwietnia.

Dotychczasowe notowania Topu i Polskiego Topu Radia 357 prezentowane były przez Marcina Łukawskiego, Marka Niedźwieckiego i Piotra Stelmacha. Od najbliższego wydania dołączy do nich Katarzyna Borowiecka, który w Radiu 357 prowadzi audycję “Ekranizacja”.

W związku z wojną na Ukrainie akcja przebiega pod hasłem “Make Top, Not War”. W akcji “Solidarni z Ukrainą” słuchacze Radia 357 zebrali prawie 800 tysięcy złotych na środki medyczne. – Również podczas Topu nie zabraknie okazji do wspólnych gestów solidarności z narodem ukraińskim, ale szczegółów jeszcze nie możemy zdradzić – mówi Piotr Stelmach, koordynujący prace redakcji muzycznej.

Mecenasem Polskiego Topu Radia 357 jest Lexus. Marka była też mecenasem zagranicznego Topu Radia 357, który wyemitowano 1 stycznia br.

Paweł Piasecki 979 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.