Start nowej kampanii DDB Warszawa dla McDonald's

Sieć fast food promuje program lojalnościowy, który ruszył w połowie lutego.

W połowie lutego sieć restauracji fast food uruchomiła program lojalnościowy MojeM, w którym za zakupy otrzymuje się punkty (1 za 10 zł plus 300 w prezencie za pierwsze skanowanie karty dostępnej w aplikacji) wymieniane na nagrody. Działanie wspiera kampania przygotowana przez zespół agencji DDB Warszawa obejmująca spot „Pierwszy klient” i spot główny „Tutaj jesteś numerem 1”. Obydwa emitowane są w internecie i telewizji.

Spot "Pierwszy klient" podsumowuje etap teaserowy kampanii. 30 lat temu nowo otwarta warszawska restauracja McDonald’s sprzedała burgera pierwszemu klientowi w naszym kraju. Przez cały luty agencja DDB Warszawa razem z McDonald’s Polska poszukiwała tego klienta numer 1. Działania prowadzono w social mediach, na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w prasie. Zgłosiło się 1521 klientów i każdy z nich twierdził, że był tym pierwszym - część z nich widzimy w reklamie. Teraz McDonald's przekonuje, że w jego lokalach "wszyscy są pierwszymi".

Reżyser – Szymon Pawlik
Dom produkcyjny – Dobro
Postprodukcja – RiodePost
Dźwięk – Juice
Muzyka – Zeppy Zep
Digital production – HE
Dom mediowy – OMD

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.