Agencja Ogilvy PR wraca na rynek

Michał Olbrychowski, head of Cohn & Wolfe, obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego Ogilvy PR Polska.

Agencja Cohn & Wolfe Polska oraz część Ogilvy Polska (zespół brand PR oraz influencer marketingu) łączą się, aby stworzyć w pełni zintegrowaną agencję public relations pod marką Ogilvy PR Polska. Nowy układ ma pozwolić na połączenie doświadczenia z zakresu komunikacji korporacyjnej wraz z szeroką ekspertyzą w obszarze brand PR oraz influencer marketingu, co będzie stanowiło dodatkową korzyść dla obecnych i przyszłych klientów agencji.

Michał Olbrychowski, head of Cohn & Wolfe (na zdjęciu), obejmuje stanowisko managing directora Ogilvy PR Polska. Razem z Izabelą Wejcht, head of corporate communications, oraz Katarzyną Walewską-Napiórkowską, head of brand PR & influence będzie odpowiadać za dalszy rozwój firmy.

– Bardzo się cieszę, że udało się doprowadzić do połączenia, na którym zyskują wszyscy – oba zespoły, które będą mogły wspierać się wiedzą i korzystać ze wspólnego doświadczenia oraz efektu skali, klienci, którzy mają teraz dostęp do szerszego portfela usług oraz sieć Ogilvy, która zyskała silnego partnera w Polsce – powiedział Michał Olbrychowski.

– Ogilvy PR ma silną sieć w regionie EMEA, a to połączenie daje nam możliwość dalszego rozwoju naszej oferty w Polsce – mówi Joanna Oosthuizen, CEO Public Relations, Ogilvy EMEA.

Ogilvy PR Polska jest członkiem globalnej rodziny Ogilvy z dostępem do globalnych klientów, know-how i zasobów agencji. Dzięki połączeniu Ogilvy PR Polska wzmocniła swoje możliwości operacyjne, co znacznie zwiększa jej potencjał rozwojowy. Zarówno agencja Cohn & Wolfe, jak i Ogilvy należą do koncernu WPP.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.