Jacek Stefanowicz i Piotr Szkałuba dyrektorami kreatywnymi i wspólnikami w agencji Kerris

Dotychczas zajmowali stanowiska associate creative directors w agencji VMLY&R.

Na zdjeciu od lewej: Piotr Szkałuba, Jacek Stefanowicz
Na zdjeciu od lewej: Piotr Szkałuba, Jacek Stefanowicz
Agencja digitalowa Kerris wzmacnia kompetencje reklamowe, tworząc dział kreacji. Na jego czele stanęli Jacek Stefanowicz i Piotr Szkałuba, dotychczasowi associate creative directors w agencji VMLY&R. Oprócz objęcia nowo utworzonych stanowisk dyrektorów kreatywnych dołączą do grona wspólników agencji Kerris.

– Od samego początku działalności wiedzieliśmy, że chcemy zaoferować klientom coś więcej niż tylko egzekucję kampanii digital. Nadrzędnym celem każdej naszej współpracy jest zrozumienie celów biznesowych klientów i realne wsparcie w dążeniu do ich osiągnięcia – mówi Mikołaj Szymański, prezes zarządu Kerris. – Teraz przyszła kolej na kolejny krok na ścieżce realizacji oczekiwań klientów – połączenie doświadczenia digital marketingu z najwyższą jakością w zakresie kreacji – dodaje.

Jacek Stefanowicz ma 10-letnie doświadczenie w reklamie. Zdobył blisko 50 nagród kreatywnych (w tym Złote Miecze KTR, Grand Prix AdWeek Ad Awards, Złote Spinacze, Mixxy i Kreatury). Zanim przeszedł do Kerris, jako associate creative director w VMLY&R obsługiwał blisko 20 marek (m.in. Lidl, Orange, Samsung, IKEA, T-Mobile) i wraz z Piotrem Szkałubą prowadził zespół blisko 40 kreatywnych.

Piotr Szkałuba pracuje w reklamie od 12 lat. Oprócz blisko 50 nagród w konkursach kreatywnych w kraju i poza nim wygrał Young Creatives i trzykrotnie stawał na jego podium. Przed dołączeniem do zespołu Kerris wspólnie z Jackiem Stefanowiczem współtworzył dział kreacji, bezpośrednio prowadząc i rozwijając 40 kreatywnych w autorskiej grupie Studio w agencji VMLY&R.

Katarzyna Kacprzak 670 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.