Mariusz Urbańczyk zastępuje Kacpra Sawickiego jako CEO Papaya Films

Pozostałe funkcje w zespole zarządzającym pełnią Iwona Mnich jako head of production oraz Justyna Górniak jako chief people & sustainability officer.

Od lewej: Kacper Sawicki, Mariusz Urbańczyk, Iwona Mnich, Justyna Górniak
Od lewej: Kacper Sawicki, Mariusz Urbańczyk, Iwona Mnich, Justyna Górniak
Od maja 2022 r. do zespołu zarządzającego Papaya Films dołączają Mariusz Urbańczyk, Iwona Mnich oraz Justyna Górniak. Kacper Sawicki, założyciel Papaya Films, zamierza skupić się na strategii dalszego rozwoju firmy w Polsce i na świecie. Bieżące obowiązki operacyjne przejmie Mariusz Urbańczyk, tym samym awansując na stanowisko chief executive officera. Pozostałe funkcje w zespole zarządzającym pełnią Iwona Mnich jako head of production oraz Justyna Górniak jako chief people & sustainability officer.

– To drugi taki moment w historii Papai i mojej w niej roli. Pierwszy raz miał miejsce sześć lat temu, kiedy zdecydowałem się zejść z planów zdjęciowych, by skupić się na zarządzaniu firmą. Teraz, po kolejnych latach, decyzja o rezygnacji z działania operacyjnego pozwoli mi w pełni poświęcić się rozwojowi strategicznemu Papaya Films, która stała się największym domem produkcyjnym w regionie. Szczególną uwagę poświęcę na kwestie ekspansji produkcji reklamowej i oryginalnego kontentu. Mariusz Urbańczyk przez ostatnie półtora roku udowodnił, że bieżące zarządzanie firmą trafia w doskonałe ręce – komentuje Kacper Sawicki.

Urbańczyk dołączył do Papaya Films w grudniu 2020 r. jako COO. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym w Hogarth North America, gdzie kierował ośmioma biurami i ponad 400 pracownikami w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jako COO w Papai odpowiadał za rozwinięcie formuły konkursu Papaya Young Creators, komercyjnej oferty Papaya.Rocks, rozwój Papaya Roster oraz nawiązanie strategicznego partnerstwa produkcyjnego z międzynarodowymi grupami mediowymi.

Katarzyna Kacprzak 668 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.