RMF Classic z nową wersją aplikacji mobilnej

Aplikacja umożliwia nie tylko słuchanie tego, co jest aktualnie na antenie, ale także dostęp do RMF Classic+, czyli radia bez reklam i z dodatkowymi audycjami do wyboru oraz podcastów premium.

Udostępniona słuchaczom na długi weekend majowy nowa wersja aplikacji mobilnej RMF Classic, stacji grającej głównie muzykę klasyczną i filmową, daje dostęp do platformy RMF Classic+, czyli audycji bez bloków reklamowych wraz z możliwością sprawdzenia, jaki utwór jest aktualnie grany na antenie. W aplikacji można także znaleźć aktualne notowanie „Listy przebojów muzyki filmowej” oraz informacje o konkursach.

Ponadto w dni powszednie w godz. 13-16 (powtórki po godz. 20) subskrybenci RMF Classic+ mają możliwość wybierania spośród aż czterech dodatkowych tematycznych audycji muzycznych (piosenki filmowe, muzyka filmowa, muzyka klasyczna i ballady). Otrzymują też dostęp do najlepszych antenowych audycji w formie podcastów, a także podcastów premium. Aplikację łatwo łączy się z dowolnym systemem audio, w tym przenośny głośnikiem czy radiem samochodowym.

Na długi weekend RMF Classic przygotowało specjalne programy. W niedzielę 1 maja gościem Artura Andrusa w programie „NieDoMówienia” będzie piosenkarka i aktorka Katarzyna Groniec. Tego samego dnia specjalne, majówkowe wydanie „Listy Przebojów Muzyki Filmowej” poprowadzi duet Jadwiga Polus i Tytus Hołdys, który zadebiutuje w tej roli.

Koszt korzystania z platformy RMF Classic+ to 9,90 zł miesięcznie w opcji autoodnawialnej z pierwszymi 30 dniami za darmo (konieczne jest podpięcie karty, można zrezygnować w dowolnym momencie). Można także skorzystać z opcji trzymiesięcznej za 30 zł, półrocznej za 50 zł lub rocznej za 108 zł.

Paweł Piasecki 946 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.