Karolina Kawska nową CEO w Tigers

Zostając prezesem zarządu, weszła również w posiadanie udziałów w spółce.

Po siedmiu latach rozwoju Tigers na rynku agencji digitalowych Franciszek Georgiew rezygnuje z fotela CEO. Prezesem zarządu i nowym wspólnikiem zostaje Karolina Kawska, która z tą firmą związana jest od 2015 r. W 2020 r. została head of social media, a w czerwcu ubiegłego roku awansowała na head of customer success. Po rezygnacji z pełnienia funkcji CEO przez Franciszka Georgiewa, twórcy i właściciela Tigers, Kawska pokieruje teraz całą agencją. W planach Tigers na ten rok jest m.in. otwarcie pierwszego lokalnego oddziału agencji w Krakowie i przygotowanie do wejścia na zagraniczne rynki w 2023 r.

Georgiew chce do lipca br. zbudować silne marki spółek, których jest udziałowcem (Automation House, Huqiao i Tigers Dev), założyć spółkę-matkę dla całego holdingu i objąć w niej rolę lidera.

Tak opisał dotychczasowe osiągnięcia Kawskiej w Tigers w poście zamieszczonym na Linkedinie:

1. Rozwinęła w dwa lata swój zespół z siedmiu do czterdziestu siedmiu osób z inspirującymi liderami i ekspertami.
2. Od dwóch lat utrzymuje średnią ocenę naszych współprac przez klientów na poziomie ponad 9/10 i walczy o więcej.
3. Regularnie sięga po po, co innym wydaje się niemożliwe, jeśli chodzi o wyniki finansowe spółki.

Nowa CEO Tigers zaczynała od pracy w radiu, potem w telewizji "w pogoni za newsem spędziła 7 lat". W 2012 roku rozpoczęła pracę w agencji PR, a następnie założyła własną działalność i zajęła się realizacją projektów z zakresu szeroko pojętej komunikacji. Od marca 2020 r. zarządza pracą zespołu specjalistów ds. digital marketingu w Tigers.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.