Unique One powiększa zarząd

Agencja Unique One powiększyła zarząd o trzy nowe osoby: Aleksandrę Izraelską, Emilię Kostkę i Macieja Olszankę. Grzegorz Bonder niezmiennie pozostaje na stanowisku prezesa.

Od lewej: Aleksandra Izraelska, Grzegorz Bonder, Emilia Kostka, Maciej Olszanka
Od lewej: Aleksandra Izraelska, Grzegorz Bonder, Emilia Kostka, Maciej Olszanka
Aleksandra Izraelska, business development director, odpowiedzialna jest za obszary: new bussines, development produktów IT oraz działy loyalty, HR i prawny; Emilia Kostka, client service director, za działy: client service, help desk oraz eventy; a Maciej Olszanka, strategy director, za działy: strategii, kreacji, digital, PR i administracji.

Kierunki rozwoju strategicznego, dalsze poszerzanie kompetencji agencyjnych oraz kwestie finansowe pozostają w obszarze prezesa zarządu Grzegorza Bondera.

– Przy takiej skali działania niezbędne było wzmocnienie zarządu, przyspieszenie procesów wewnętrznych i podział kompetencji. Szanse dalszego rozwoju na poziomie zarządzania otrzymały bardzo ważne dla mnie osoby, które z agencją związane są od wielu lat i które bardzo cenię – mówi Grzegorz Bonder, prezes zarządu. – Wierzę, że ta decyzja istotnie wpłynie na dalszy rozwój agencji.

W 2021 r. agencja Unique One zaangażowała się w 126 projektów dla 21 klientów i ponad 30 marek. Firma wygenerowała ponad 30 mln zł obrotu, otrzymując kolejne wyróżnienia i nagrody oraz nominacje w konkursach branżowych. Agencja postawiła na reorganizację: został wyodrębniony dział Loyalty (z działu Client Service) i dział HR.

Tomasz Wygnański 778 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.