Bank Millennium promuje się jako mecenas 19. MDAG

Bank zaprasza na 19. edycję festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity, zarazem promując siebie jako mecenasa tego wydarzenia oraz instytucję dbającą o środowisko, kulturę i lokalne społeczności.

Bank Millennium przygotował spot reklamowy, w którym mówi o wartościach, jakie przyświecają mu jako instytucji. "Bank Millenium dba o to, co ważne: środowisko, kulturę i lokalne społeczności" - słyszymy w filmie. Spot promuje jednocześnie największy w Polsce festiwal filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity, którego bank od 17 lat jest mecenasem.

– W Banku Millennium od lat w trosce o ziemię promujemy ochronę środowiska i poszerzamy świadomość ekologiczną. Podobnie jak wspierany przez nas festiwal Millennium Docs Against Gravity, z którym wyznajemy te same wartości. Spot to obok festiwalu zapowiedź kolejnych działań Banku Millennium. Jest o świecie, ludziach, naturze, o wsparciu klimatu, środowiska. Jest o nas – przekonuje Iwona Jarzębska, dyrektor departamentu Public Relations w Banku Millennium.

Spot jest emitowany w ramach kampanii banku promującej festiwal na YouTube, Instagramie oraz Tik Toku oraz kontekstowo w serwisie Filmweb i wyborcza. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan.

Bank Millennium jest sponsorem festiwalu Millennium Docs Against Gravity i fundatorem Nagrody Głównej podczas festiwalu już od 2006 r. W tym roku, poza Nagrodą Główną, bank ufundował dwie nagrody dodatkowe:

  • Nagrodę dla Reżysera/Reżyserki Najlepszego Filmu Ukraińskiego z programu 19.MDAG
  • Nagrodę za Najlepszy Projekt Nowego Filmu z Europy Wschodniej, prezentowany podczas pitchingu projektów Eastern Europe Against Gravity.
Maciej Burlikowski 1721 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.