#jestOH! - ruszyła kampania lodów E.Wedel

Kampanię przygotowały agencje: Przestrzeń, GoldenSubmarine, Zenith i Walk PR.

Marka E.Wedel rozpoczęła kampanię swoich lodów. Promocja marki OH! skupia się wokół idei kreatywnej #jestOH!. Marka zaprosiła do kampanii 10 znanych influencerów, którzy mieli okazję spróbować wedlowskich propozycji. Teraz ruszają na poszukiwanie swoich ulubionych smaków, dzielą się tym na swoich kanałach w social mediach, relacjonują odkrywanie smaków lodów OH! i zachęcają konsumentów do uczestniczenia w zabawie.

Oprócz kampanii influencerskiej marka E.Wedel przygotowała także konkurs. Należy opublikować na swoim koncie na Instagramie autorskie zdjęcie z lodem lub lodami E.Wedel OH!, które swoją formą odpowie na kreatywne wyzwanie “Pokaż, że jest #jestOH!”, a następnie użyć do jego oznaczenia wskazanych w regulaminie hashtagów oraz profilu marki na Instagramie. W konkursie można wziąć udział nieograniczoną liczbę razy. Na zwycięzców czekają nagrody, m.in. voucher na personalizowane kurtki od Jackoba Buczyńskiego, sneakersy ze Sneaker Boyz oraz koszulki z motywem lodowym. Konkurs potrwa do 6 czerwca.  

Za koncepcję kreatywną kampanii lodów E.Wedel OH!, komunikację digital oraz współpracę z influencerami odpowiada agencja Przestrzeń. Obsługę kanałów social media powierzono GoldenSubmarine, zakup mediów domowi mediowemu Zenith, a działania public relations – agencji Walk PR.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.