Renata Ciemięga naczelną magazynu "Dobre Rady"

Zastąpi Agnieszkę Muchę, która odchodzi z wydawnictwa.

1 czerwca nastąpi zmiana na stanowisku redaktor naczelnej magazynu “Dobre Rady”, wydawanego przez Burda Media Polska (BMP). Zostanie nią Renata Ciemięga związana z wydawnictwem od wielu lat. Zastąpi na stanowisku Agnieszkę Muchę, która zdecydowała odejść z wydawnictwa i kontynuować karierę poza branżą mediową.

Renata Ciemięga była wcześniej redaktor naczelną oraz zastępcą redaktor naczelnej odpowiedzialną za produkty zdrowotne w portfolio poradniczym Burdy. Z wydawnictwem Burda Media Polska i segmentem poradniczym związana jest od 2004 r.

„Dobre Rady” to uniwersalny poradnik dla kobiet. Wspiera kobiety na różnych etapach życia, inspiruje, pokazuje nowości i podpowiada ciekawe rozwiązania. Magazyn w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia. W ciągu tych 20 lat magazyn sprzedał się w ponad 88 mln egzemplarzy, ukazały się 242 wydania, a każde nowe wydanie czyta ponad 560 tys. czytelniczek.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.