Kreatywne Jazdy z BMW

Do 9 czerwca można głosować na najbardziej kreatywne prace w trzech konkursowych kategoriach: plakat, video intro oraz jingle.

Kreatywność to niezła jazda! Wiedzą o tym najlepiej artyści, którzy odnajdują w niej na co dzień napęd do działania i tworzenia. Podczas pierwszej edycji festiwalu BMW Kreatywne Jazdy swoją definicją kreatywności podzielili się w inspirujących Masterclassach artystyczni przyjaciele marki BMW: Brodka, Maciej Musiałowski, Krzysztof Zalewski, Jakub Józef Orliński, Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik.

Najistotniejszą częścią festiwalu BMW Kreatywne Jazdy jest odkrywanie i wspieranie młodych talentów. W ramach festiwalu zorganizowany został konkurs kierowany do szeroko pojętej klasy kreatywnej. Młodzi artyści, studenci szkół artystycznych i wszyscy, którzy czują w sobie twórczą moc, zostali zaproszeni do wyrażenia swoich kreatywnych wizji w trzech kategoriach: plakat, video intro oraz jingle. Teraz pora na Twój udział! Zobacz, jak rozumieją kreatywność uczestnicy festiwalu BMW Kreatywne Jazdy, wybierz swoich faworytów i zagłosuj na najlepsze prace!

Już teraz można obejrzeć zgłoszone prace i oddać swój głos – festiwal potrwa do 9 czerwca:

Powyżej film prezentujący master class Jakuba Józefa Orlińskiego - wybitnego śpiewaka operowego (kontratenor), a także utalentowanego tancerza break dance'u.

Zapraszamy również do obejrzenia pozostałych filmów, z których dowiecie się:

  • Czym jest kreatywność? Jakimi drogami możemy zmierzać, by ją odkryć? - mówi Krzysztof Zalewski, piosenkarz, kompozytor, autor tekstów i aktor;
  • Jak dbać o swoją kreatywność? W jakich dziedzinach życia może się przejawiać? - mówi Brodka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, reżyserka klipów, producentka i artystka konceptualna;
  • Jak odkryć w sobie kreatywność? Co robić, żeby nigdy nie zbłądzić na drodze, która do niej prowadzi? - mówi aktor Maciej Musiałowski, znany m.in. z "Hejtera";
  • Czy kreatywność może działać w duecie? Jak łączyć różne kreatywne drogi? - odpowiada duet fotografów Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.