Polish Tech Day 2022 już wkrótce

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja PLUGin zrzeszająca ekspertów z dziedzin takich jak IT, media, prawo, architektura, biznes i zielonych technologii, którzy pracują nad wspólnymi inicjatywami.

Fundacja PLUGin zrzeszająca polską diasporę technologiczną w Europie i na świecie organizuje nową, hybrydową edycję konferencji Polish Tech Day. Ósma edycja konferencji odbędzie się w formie fizycznej w Londynie, Warszawie i Paryżu w przyszłym tygodniu, a online już w najbliższy piątek. Temat przewodni wydarzenia to “Connect to Community”, czyli łączenie się ze społecznością. Poniżej krótkie podsumowanie nadchodzącego eventu.

Online - 10 czerwca, piątek

  • wydarzenie trwające pół dnia (12:00 - 17:00 BST / 13:00-18:00 CET) online, którego sponsorem strategicznym jest Google For Startups, organizowane na platformie Hopin. Wśród sponsorów są również Leaware oraz Polaron. 

Program obejmuje następujące sesje:

  • Biznes i organizacje wspierające Ukrainę - Perspektywa technologiczna (współogranizowane przez Fundację PLUGin, Google for Startups i Ukrainian Tech Collective),

  • Rozmowa z Muzeum Emigracji w Gdyni o ich najnowszym projekcie “Femigracja”, 

  • DesignTech w architekturze (z przedstawicielami studiów architektonicznych Dosta Tec oraz londyńskiego Foster + Partners),

  • Technologia i dane w sporcie (z głównym speakerem konferencji - medalistą olimpijskim, Mateuszem Kusznierewiczem),

  • Gala rozdania nagród dla Ambasadorów Polskiej Innowacji, wyróżniającej osoby niezwykłe, przyczyniające się do budowania pozytywnego wizerunku Polski i Polaków w obszarze innowacji, technologii i przedsiębiorczości.  

Pełna agenda oraz możliwość rejestracji na wydarzenie online: www.polishtechday.com.

Wydarzenia fizyczne:

14 czerwca, wtorek - wieczorne wydarzenie networkingowe organizowane wspólnie z Google For Startups na Google for Startups Campus w Warszawie. 

15 czerwca, środa - wieczorne wydarzenie networkingowe współorganizowane z Ambasadą RP w Paryżu i paryskim PAIHem w Ambasadzie RP (Hotel de Monaco) w Paryżu.

16 czerwca, czwartek  - dwa oddzielne wydarzenia - zamknięty lunch biznesowy dla polskich startupów i brytyjskich inwestorów (wejście jedynie na podstawie zaproszenia) oraz wieczorne wydarzenie networkingowe organizowane z Polish City Club w Eight Moorgate Club w Londynie. 

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i odbywają się w języku angielskim. Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniach fizycznych muszą zgłosić zainteresowanie poprzez formularz rejestracyjny dostępny na www.polishtechday.com. Ze względu na limit miejsc, pierwszeństwo otrzymają osoby z branży technologicznej, startupowej i inwestorskiej.

"Media Marketing Polska" jest patronem medialnym konferencji.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.