Nowe Horyzonty ruszają z podcastem

Podcast "Więcej Nowych Horyzontów" to wspólna inicjatywa Stowarzyszenia NH, Filmwebu i mBanku.

Prowadzący podcast Błażej Hrapkowicz, dziennikarz i krytyk filmowy, w każdym odcinku będzie przyglądał się – razem z zaproszonymi gośćmi i gościniami – najciekawszym zjawiskom, trendom oraz wspólnym mianownikom kina mainstreamowego i artystycznego. W pierwszym odcinku rozmawia z krytyczkami Kają Klimek i Adrianą Prodeus. Kolejne odcinki mają pojawić się jeszcze tego lata.

Hrapkowicz znany jest m.in. z programu “Kino Mówi” w Ale kino+ oraz audycji “Hrapkowidz” w radiowej Czwórce. Współpracuje ze stacją Canal+ i wieloma festiwalami filmowymi. Publikował m.in. w “Kinie”, na portalach dwutygodnik.com i filmweb.pl.

Podcast “Więcej Nowych Horyzontów” powstał we współpracy z mBankiem, wieloletnim partnerem festiwalu filmowego Nowe Horyzonty (NH) oraz portalem Filmweb, patronem medialnym NH. Poodcast dostępny jest na Spotify, a także na kanale Filmwebu na YouTube.

22. Międzynarodowy Festiwal Filmowy NH odbywa się w tym roku w dniach 21-31 lipca we Wrocławiu, a część online potrwa do 7 sierpnia.

Paweł Piasecki 931 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.