Gemini Park Tarnów stawia na total look

Kreacja "Kolory mody" autorstwa Optima Marketing Group podkreśla modowy charakter centrum.

Nowa linia kreatywna wpisuje się w pozycjonowanie Gemini Park Tarnów jako miejsca modnych zakupów. Kreację oparto na motywie total look – jednym z najgorętszych trendów w świecie fashion, wykorzystanym przez marki modowe w kolekcjach sezonu 2022 i pożądanym przez grupę docelową. Kompozycje w jednym kolorze tworzą spójne i wyróżniające się w przestrzeni miejskiej odsłony. – Monochromatyczne, jednolite stylizacje w połączeniu z efektami dedykowanej sesji zdjęciowej oraz kreatywnym copywritingiem tworzą wyraziste „totalne” połączenie. Stawiamy na mocny kolor, który przyciąga wzrok, inspiruje do działania i daje nieskończone możliwości komunikacyjne – dodaje Renata Banaś, creative director z Optima Marketing Group.

W ramach kampanii przygotowano 12 barwnych odsłon wpisujących się w kalendarz handlowy centrum i zachęcających do zabaw z kolorem i eksperymentowania ze swoim wizerunkiem. Za nową platformę komunikacyjną odpowiada agencja Optima Marketing Group z Krakowa, od lat współpracująca z tarnowskim centrum.

Sesja:

Art/Creative Director / Renata Banaś
Foto / Łukasz Radzięta
Stylizacja / Wero Wysoczyńska
Asysta / Wiktoria Tokarz
Make Up & Hair / Sylwia Chlebek
Model / Marta Kowalczyk

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.