Natemat.pl w nowej odsłonie

Piąta odsłona serwisu przygotowana na jego 10. urodziny promowana jest hasłem "100% zaangażowania, 100% zmian".

Cały portal został zaprojektowany całkowicie od nowa. To – jak podaje Natemat.pl – największa zmiana w historii serwisu. Nowe są strona główna, strony artykułowe, strony kategorii, wszystkie podstrony, zakładki i siatka reklamowa dostosowana do układu strony. Wyróżniono pięć typów treści, z których każdy ma dedykowaną szatę graficzną: krótkie artykuły informacyjne, dłuższe materiały autorskie, reportaże z dedykowanymi sesjami zdjęciowymi, odcinki podkastów oraz odcinki programów wideo. Poszczególne kategorie tematyczne dostają stałe miejsce na stronie głównej. – Nowa strona pozwoli czytelnikom lepiej nawigować po serwisie, lepiej zrozumieć strukturę i układ artykułów. Przyniesie komfort konsumowania treści, oferując reklamodawcom dyskretne formaty reklamowe, które współpracują z siatką artykułów i odwrotnie – mówi Paulina Plenkiewicz, CEO Grupy naTemat. Za redesign serwisu Natemat.pl odpowiada firma Flying Bisons.

Portal daje też obecnie użytkownikom możliwość założenia konta “Twoje naTemat”, co pozwoli na całkowite wyłączenie reklam banerowych, a także personalizację strony głównej na podstawie własnych zainteresowań np. po kategoriach, tagach czy ulubionych autorach. Ta opcja kosztuje 4,99 zł miesięcznie i wymaga założenia darmowego konta użytkownika lub zalogowania się na już istniejące.

Paweł Piasecki 932 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.