Polsat przedstawił szczegóły jesiennej ramówki

W planach dwie nowości i wiele kontynuacji.

W poniedziałkowe wieczory na antenę Polsatu wraca „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Show poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska i Krzysztof Ibisz. Wyczyny gwiazd będą oceniać Iwona Pavlović. Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny. Również w poniedziałek w ramówce pojawi się 6. edycja „Love Island. Wyspa Miłości”.

Na wtorek zaplanowano kolejną edycję „Ninja Warrior Polska”.

Na środowe pasmo prime time złoży się m.in. program „Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia”. Poprowadzi go Mateusz Gessler. Także w środy powróci serial „Świat według „Kiepskich”. Polsat wyemituje sezon nagrany w styczniu i lutym 2021 r. To będzie telewizyjna premiera tej serii.

W czwartek emisja serialu „Przyjaciółki” (20. sezon) i kolejnej serii programu „Nasz nowy dom”.

Od trzech sezonów program „Twoja twarz brzmi znajomo” emitowany jest w każdy piątek. Tak będzie i tej jesieni. W jury zapowiadana już zmiana – Krzysztofa Cugowskiego zastąpi zwycięzca 15. edycji Robert Janowski.

Sobotni prime time będzie należał do Dody. Piosenkarka zdecydowała się na udział w „eksperymencie psychologicznym”. Doda będzie spotykać mężczyzn. Każde spotkanie przeanalizuje z terapeutą, Leszkiem Mellibrudą.

W jesiennej ramówce Polsatu znajdzie się też nowy programy „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. W planach również pasmo kabaretowe „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”. W roli prowadzących Robert Górski i Robert Korólczyk.

Piotr Machul 358 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.