World Corporate Golf Challenge Poland 2022 - zapisy wystartowały

To już ósma polska edycja największego korporacyjnego turnieju golfowego świata. Organizatorem WCGC Poland jest agencja Plej.

W tym roku krajowe rozgrywki World Corporate Golf Challenge odbędą się w niedzielę, 4 września, na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Dwuosobowe drużyny reprezentujące swoje firmy powalczą o nagrodę główną – w pełni opłacony wyjazd na światowy finał WCGC, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się na polu Golf Costa Adeje na Teneryfie. Rejestracja właśnie wystartowała - szczegóły i zapisy na www.wcgc.pl.

 Drużynowe zawody golfowe dla przedstawicieli biznesu to okazja do reprezentacji swojej firmy, networkingu, a także możliwość promocji biznesów uczestników. Zwycięska drużyna wyjedzie na światowy finał na Teneryfę, gdzie 17-21 października 2022 zmierzy się z wygranymi z innych krajów, a także weźmie udział w szeregu atrakcji towarzyszących. Nagroda główna dla zwycięzców WCGC Poland obejmuje w pełni opłacony wyjazd na Teneryfę, koszulki reprezentacji WCGC Poland oraz niespodzianki od partnerów i sponsorów turnieju. W tym roku turniej wspierają: Plej, Auto Idea – Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Bunkier Store, Callaway, Odyssey, Legia Tenis & Golf, Headwear Professionals oraz Woodstories.

Warto dodać, że start turnieju, organizowanego już od 8 lat przez agencję Plej, po raz pierwszy zaplanowano w formacie shotgun. W zawodach krajowych może wziąć udział maksymalnie 40 dwuosobowych drużyn reprezentujących biznes.

Podstawowe zasady

  1. Dwuosobową drużynę wystawia FIRMA, więc potrzebnych jest dwóch/dwoje golfistów.

  2. Członkowie drużyny NIE MUSZĄ być pracownikami firmy wystawiającej drużynę. Są jej REPREZENTANTAMI.

  3. Członkowie drużyny mogą być znajomymi golfistami lub powiązanymi biznesowo z firmą wystawiającą drużynę (KLIENT, PARTNER HANDLOWY).

  4. Jedna firma może wystawić WIĘCEJ NIŻ JEDNĄ drużynę.

  5. Członkowie drużyny muszą być AKTYWNYMI GOLFISTAMI.

  6. WYNIK GOLFOWY jest ważny – podczas turnieju finałowego, który odbędzie się 4 września 2022. zostanie wyłoniona jedna drużyna, która  otrzyma awans do finału i możliwość reprezentowania Polski i swojej firmy na światowym finale WCGC 17-21 października 2021 na Teneryfie.

  7. WCGC poprzez międzynarodowe środowisko uczestników cyklu gwarantuje rozpoznawalność firmy i daje okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Od momentu powstania turnieju, prawie 30 lat temu, w rozgrywkach regionalnych i globalnych udział wzięło ponad milion golfistów. Lokalne turnieje WCGC odbywają się w ponad 40 krajach na 5 kontynentach i co roku przyciągają ponad 15 000 graczy. Warto dodać, że finały World Corporate Golf Challenge to nie tylko turniej – podczas trwającego kilka dni wydarzenia, gracze mają okazję spotkać światowych ambasadorów WCGC, wziąć udział w uroczystej gali i innych imprezach towarzyszących, szkolić swoje umiejętności pod okiem sław, jak również nieco pozwiedzać, w tym roku po raz pierwszy przepiękną Teneryfę.

Patronatem medialnym wydarzenie objęły redakcje: "Media Marketing Polska", MMPOnline.pl i MMP24.pl, OOHmagazine, Think MICE oraz MeetingPlanner.pl.

Zapisy i więcej informacji na www.wcgc.pl

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.