BE Media z nowymi pakietami mediów pharma

Agencja reklamowa BE Media od 1 sierpnia powiększa ofertę o nowe media - plakaty dostępne dla klientów w ponad 1300 przychodniach publicznych w całej Polsce.

Dystrybucja materiałów edukacyjnych oraz promocyjnych w formatach A3 i A4 oraz ulotek reklamowych będzie odbywać się na nośnikach reklamowych w strategicznych dla pacjenta miejscach, czyli przy
gabinetach lekarskich wszystkich specjalności. Dzięki temu targetowane treści reklamowe dotrą  bezpośrednio do pacjentów, lekarzy oraz personelu medycznego.

Komunikacja marketingowa w przychodniach to komunikacja z pacjentem w miejscu, w którym właśnie tej informacji szuka. Jest istotnym i aktualnym źródłem wiadomości na temat profilaktyki zdrowotnej, w tym: promocji wzorców zdrowego stylu życia, zapobiegania chorobom, sposobów leczenia, zdrowych i
rekomendowanych produktów spożywczych, ale także nowoczesnych urządzeń wspomagających zdrowie jak np. oczyszczacze powietrza. Dodatkowo stanowi urozmaicenie czasu dla pacjentów oczekujących na wizytę oraz odwraca ich uwagę od - niekoniecznie przyjemnych - spraw związanych z wizytą w przychodni.

- Dla naszej agencji najważniejsza jest komunikacja z pacjentem we właściwym miejscu i czasie, precyzyjne dotarcie do jego potrzeb i oczekiwań. Takie rozwiązania funkcjonują w 15 krajach europejskich, dlatego jesteśmy bardzo dumni, że możemy je zaproponować również polskim klientom, mówi Joanna Pełech-Mikulska, CEO BE Media.
 
W ofercie agencja BE media jest już sieć digital signage w przychodniach prywatnych. Teraz sieć nośników zostaje poszerzona o przychodnie publiczne w całej Polsce, co oznacza, że jedyna na krajowym rynku oferta mediów pharma OOH zyskuje nową wielomilionową widownią.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.