Leo Burnett wprowadza nowy format reklamowy dla Orange

Kampania pojawi się w telewizji, social mediach, digitalu oraz radiu.

Za wypracowanie strategii, kreację, produkcję oraz nadzór nad realizację wielokanałowej kampanii pod hasłem “Orange dla ludzi” odpowiada Leo Burnett, który wraz z Orange Polska pracował nad stworzeniem nowego formatu.

Spoty wyreżyserował Paweł Borowski. Prodigious stworzył set renderów do digitalu, wykorzystując kompetencje zespołu CGI. Produkcją zajęła się Film Produkcja, postprodukcją Studio Orka, a udźwiękowienie zrealizował Lunapark. Za planowanie oraz zakup mediów odpowiada Value Media, a za działania w social mediach Follow Agency.

– W życiu bohaterów naszych opowieści pojawił się mały robot Max – sztuczna inteligencja, która tak naprawdę już od dawna znajduje się bardzo blisko każdego z nas. Max to przyjaciel domu, a nawet więcej – domownik, który wraz z bohaterami żyje w przyjaźni, poznają się i rozumieją nawzajem swoje potrzeby. Max uczy się rozumieć to, co jest najważniejsze w człowieku – ludzkie emocje – tłumaczy założenia kampanii Małgorzata Bęczkowska, account director Leo Burnett Warszawa.

W spocie Orange promuje "Netflix w prezencie na 6 miesięcy i drugi smartfon za 1zł" w pakiecie Orange Love Standard przy umowie na 24 miesiące. "Drugi smartfon" to Samsung Galaxy A13 oferowany za 1 zł przy podpisaniu umowy ratalnej (24 x 125 zł) na Samsung Galaxy S21.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.